فروش شترمرغ
خانه / دستگاه جوجه کشی / خرید عمده دستگاه جوجه کشی تبریز

خرید عمده دستگاه جوجه کشی تبریز

دستگاه جوجه کشی یکی از تجهیزات صنعتی پر کاربرد می باشد که نوع ساده آن در سال های بسیار قبل نیز مورد استفاده قرار می گرفته است. تبریز در تولید این دستگاه، پیشتاز بوده و تولیدات خود را در بازار های داخلی و خارجی عرضه می کند. اساس کار این ماشین، تامین دما و رطوبت مورد نیاز بوده و به صورت اتوماتیک، آنها را می چرخاند. خرید عمده دستگاه جوجه کشی تبریز، به کاهش قیمت آن کمک خواهد کرد. 

خرید عمده دستگاه جوجه کشی تبریز

کیفیت انواع دستگاه جوجه کشی تبریز

کیفیت انواع دستگاه جوجه کشی تبریز  در رابطه با کیفیت انواع دستگاه جوجه کشی تبریز می توان به مطالب زیر اشاره نمود:

این دستگاه ها در سایز های متعدد و برای اهداف مختلف صنعتی و خانگی طراحی و تولید می گردند. سنسور های هوشمند برای آنها تعبیه شده که از توقف دستگاه ممانعت می کند و اجازه خراب شدن و فساد تخم ها را نمی دهد. 

یکی دیگر از اجزایی که در این دستگاه تعبیه شده و منجر به بالا رفتن سطح کیفیت و کارایی آن شده است، شانه های سایز یک جوجه کشی می باشد. از این رو تخم نیز در آنها تعبیه شده که بر کیفیت دستگاه می افزاید. تخم طیور مختلف اعم از مرغ، غاز، اردک و بوقلمون را می توان درون این دستگاه قرار داد تا جوجه تولید کند. 

کالیبره انواع مختلف این دستگاه ها نیز صرفا برای یک بار انجام شده و نیازی به کالیبره مجدد ندارند. از نظر بدنه و قطعات سازنده نیز بهترین و مرغوب ترین مواد از جمله پی وی سی، در ساخت آن به کار می رود که تغییرات دمایی نیز هیچ گونه مشکلی در ساختار آن ایجاد نمی کند. 

گارانتی دستگاه نیز حکایت از کیفیت آن خواهد داشت. همچنین استقبال از آن در بازار فروش نیز بیانگر بالا بودن این تجهیزات صنعتی می باشد. 

صادرات دستگاه جوجه کشی تبریز

صادرات دستگاه جوجه کشی تبریز صادرات جوجه کشی تبریز به خاطر مطلوبیت در کیفیت و عملکرد مناسب در سطح بسیار وسیعی صورت می گیرد. حجم تقاضا برای خرید آن با  روندی رو به رشد در حال افزایش است. کشور های مختلفی از جمله کشور های همسایه، از مشتریان عمده انواع مختلف این دستگاه به شمار می روند. ارزآوری مناسبی از این طریق برای کشور محقق می گردد. از طرفی زمینه اشتغال را برای افراد بسیاری هم به صورت مستقیم و هم غیر مستقیم فراهم می کند. 

این سایت نیز فروش عمده و بدون واسطه این تجهیزات را با قیمت تولیدی در سراسر کشور انجام می دهد. به این ترتیب از دخالت دلالان، ممانعت به عمل آمده و به افت قیمت ها منجر خواهد شد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغ مشهد برق

 دستگاه جوجه کشی شترمرغ مشهد برق دستگاه جوجه کشی مشهد برق در ظرفیبت های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام