فروش شترمرغ
خانه / جوجه شترمرغ / مرکز عرضه جوجه شترمرغ ورامین

مرکز عرضه جوجه شترمرغ ورامین

امروزه پرورش و نگهداری شتر مرغ از فعالیت های تولیدی و تجاری ریسک پذیر و البته پر درآمد است می توان گفت پرورش شتر مرغ از شغل های پر زحمت محسوب می شود و برای راه اندازی این حرفه، علاوه بر سرمایه ثابت مثل سرمایه جاری، تهیه غذای مورد نیاز پرنده، تهیه دارو و … سرمایه پشتیبان نیز لازمه ی کار است. جوجه شترمرغ ورامین از نمونه های پرورش یافته و با کیفیت جهت سرمایه گذاری است.

مرکز عرضه جوجه شترمرغ ورامین

همه چیز درباره جوجه شترمرغ ورامین

همه چیز درباره جوجه شترمرغ ورامین شتر مرغ ها حیواناتی دوستدار زندگی اجتماعی می باشند و به همین دلیل جهت پرورش دادن بسیار مناسبند. این پرندگان بزرگ جثه قادرند ۷۰ کیلومتر بر ساعت بدوند. آن ها بسیار مبارزه جو و گاهی حتی خشن و خطرناکند به گونه ای که نزدیک شدن به آن ها کار ساده ای نیست. میزان خوراک روزانه هر شتر مرغ بالغ به طور متوسط ۲۹۰۰ گرم می باشد و برای تامین غذای این پرنده بایستی سرمایه مناسبی داشت، از طرفی لازم است برای تامین آب، بهداشت و زمین مورد نیاز پرورش جوجه شتر مرغ برنامه ریزی دقیقی انجام شود. پرورش شتر مرغ ورامین ، بزرگ ترین مرکز پرورش شتر مرغ خاورمیانه است و خرید شترمرغ از این مرکز، کاملا تضمین شده می باشد. شهرستان ورامین در چند سال اخیر به کمک فعالان خصوصی و سرمایه گذاران دیگر توانسته موفقیت های بزرگی در زمینه پرورش و فروش شتر مرغ کسب نماید. پرورش این پرنده پر بازده از جنبه های مختلفی سود ده و درآمد زا می باشد زیرا از تمامی بخش های بدن آن می توان استفاده نمود. برای خرید شترمرغ ارزان و باکیفیت و از لحاظ بهداشتی سالم و پر بازده میتوان به سهولت، مرکز پرورش شترمرغ ورامین را انتخاب نمود 

خرید ارزان جوجه شترمرغ ورامین

خرید ارزان جوجه شترمرغ ورامین امروزه خرید جوجه شترمرغ ارزان و با کیفیت از مراکز پرورش شترمرغ و به خصوص مرکز پرورش شترمرغ ورامین امکان پذیر است. تولید کنندگان شتر مرغ در تلاش برای تولید شترمرغ هایی مولد و باکیفیت و بهداشتی برای توزیع به صورت عمده و جزئی می باشند. افراد متقاضی می توانند با در نظر گرفتن شرایط و برآورد هزینه های ایجاد مرکز پرورش شترمرغ و همچنین با آموزش های کاربردی و فنی اقدام به ایجاد محیطی برای درآمدزایی و اشتغال کنند. افراد می توانند برای خرید شترمرغ ارزان به مراکز تولید و فروش جوجه شترمرغ ارزان و با کیفیت نمایند همچنین سایت های معتبر و فعال در زمینه ی فروش جوجه شتر مرغ امکان خرید سهل و مقرون به صرفه  را برای افراد ایجاد می نمایند تا به سرعت افراد ثبت سفارش و خرید خود را انجام دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جوجه شترمرع یک ماهه

فروش جوجه شترمرغ فرش جوجه شترمرغ در سنین مختلفی انجام می شود .ولی بهترین سن …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام