فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ مولد / قیمت شترمرغ مولد نر و ماده
شترمرغ مولد نر و ماده
شترمرغ مولد نر و ماده

قیمت شترمرغ مولد نر و ماده

آیا می دانید که قیمت شترمرغ مولد نر و ماده در بازار های انواع شهر های مختلف با توجه به کدام موارد در نظر گرفته می گردد؟

بهتر است بدانید که شترمرغ مولد نر و ماده از جمله انواع مختلف شترمرغ ها می باشند. برخی از افراد تمایل دارند که از نوع نر خریداری کنند و برخی هم تمایل به خرید ماده دارند. در این زمینه با ما همراه باشید.

پرورش شترمرغ در مزرعه

آیا شما ها اطلاع دارید که یکی از مهم ترین موارد در زمینه رشد و پرورش شترمرغ ها چه مواردی می باشند؟ باید بدانید که یکی از مهم ترین مواردی که در این زینه موجود می باشد و همه افراد باید دقت کنند این است که به موضوع تغذیه شترمرغ ها باید توجه گردد.
در این صورت است که می توان شترمرغ های سالم تری را رشد داد و در بازار های خرید و فروش عرضه کرد. در این زمینه ما به شما یکی از بهترین شرکت های فروش شترمرغ مولد نر و ماده را معرفی می کنیم و می توانید شترمرغ مولد نر و ماده را از این شرکت خریداری کنید. چرا که این شرکت در زمینه پروار بندی و تعذیه شترمرغ ها توجه بسیا زیادی دارد و به چنین مواردی هم دقت می کند.

پرورش شترمرغ در مزرعه

عرضه بهترین شترمرغ مولد نر و ماده

بهتر است بدانید که درکشور انواع و اقسام شترمرغ های مختلف را رشد و پرورش می دهند و از آن ها استفاده هایی می کنند. در ضمن باید بدانید که از جمله بهترین و مهم ترین پرنده های موجود در بازار های خرید و فروش شترمرغ ها می باشند.
اگر می خواهید که شترمرغ مولد نر و ماده را خریداری کنید توصیه می کنیم که با ما همراه باشید و مطالب نوشته شده در مورد شترمرغ مولد نر و ماده را مطالعه کنید.

در این صورت هم می توانید خرید های بهتری را برای خود داشته باشید و در این زمینه هم به هیچ گونه ضرری منجر نگردید. چرا که ما به شما بهترین و مهم ترین مزرعه های رشد و پرورش شترمرغ ها را معرفی می کنیم.

عرضه بهترین شترمرغ مولد نر و ماده

قیمت خرید شترمرغ مولد

قیمت شترمرغ مولد نر و ماده متناسب با مشخصات و ویژگی های آن ها توسط کارشناسان تعیین می شود و فاکتور های زیادی در قیمت گذاری آن ها مد نظر گرفته می شود.
قیمت شترمرغ مولد نر و ماده به فاکتور هایی نظیر سن، نژاد و وزن آن ها بستگی دارد.
هر کدام از فاکتور های نام برده شده به شکل ویژه ای بر روی قیمت شترمرغ مولد تاثیر گذار است.
به همین دلیل نیز تجارت انواع شترمرغ مولد نیازمند تجربه و مهارت بالایی می باشد و حتی پرورش دهندگان شترمرغ نیز برای خرید شترمرغ مولد باید از تمامی نکات و اصول مربوط در انتخاب و خرید شترمرغ مولد کاملا آگاه باشند.

قیمت شترمرغ مولد نر وماده

شترمرغ مولد نر و ماده

امروزه در کشور مراکز زیادی در زمینه پرورش شترمرغ و جوجه کشی در حال فعالیت می باشند و همواره اقدام به خرید شترمرغ مولد نر و ماده جهت ایجاد گله مولد می کنند.
ایجاد گله مولد و در نهایت تخم گذاری نیازمند فراهم کردن شرایط خاصی بوده که باید مورد توجه قرار گیرند.
معمولا باید شترمرغ مولد نر دارای سن بالاتری نسبت به شترمرغ مولد ماده باشد تا نطفه ها ضغیف نباشند.
قیمت شترمرغ مولد تا حدود زیادی به وزن و سن شترمرغ نر و ماده نیز بستگی خواهد داشت.

در قیمت گذاری شترمرغ مولد معمولا کارشناسان و پرورش دهندگان باتجربه اقدام به بررسی آن ها می نمایند.

قیمت شترمرغ مولد

قیمت شترمرغ مولد نر و ماده

قیمت برخی نژاد های مولد نسبت به دیگر نژاد ها بسیار بالاتر بوده و دارای ارزش بالایی در بازار هستند.
بررسی سالم بودن و عدم بیمار بودن شترمرغ مولد نر و ماده باید توسط دامپزشکان باتجربه انجام گیرد.
در صورت ارزان قیمت بودن شترمرغ های مولد به صورت غیر طبیعی باید وضعیت سلامتی آن ها را بررسی نمود.
موارد دیگری نیز نظیر فیزیک بدنی و همچنین شرایط بازار نیز در تعیین قیمت روز شترمرغ مولد در بازار بی تاثیر نمی باشد  و معمولا در قیمت گذاری به آن ها توجه خواهد شد.

تشخیص جنسیت شترمرغ مولد

تشخیص جنسیت جوجه شترمرغ در سنین اولبه کاری مشکل می باشد .وبامشاهد ه و لمس بخش تناسلی و ازمایش ژنتیکی  امکانپذیر می باشد ولی از ۷ ماهگی به بعد زمانیکه پرهای بزرگسالی  جای پرهای جوجه گی را میگیرند تشخیص جنسیت انها از ئتغییر رنگ مشخص می شود.
در شترمرغ نر پرهای سیاه ومشکی جای پرهای قهوه ای و نوک طلایی را میگیرند ودر سن ۱۲ ماهگی جنس نر پرهایی کاملا مشکی دارند و بسیار زیبا می شوند.
اما جنس ماده پرهایی به رنگ خاکستر ی دارند.

بلوغ در شترمرغ مولد

قیمت شترمرغ مولد

شترمرغ دارای یک بلوغ جسمی ویک  بلوغ جنسی می باشد.
بلوغ جسمی :معمولا در۹ و۱۰ ماهگی  می باشد که شترمرغ به وزن ایده آل برای کشتار می رسد .امروزه مزرعه داران بااستفاده از فرمول های غذایی مقوی معمولا در سن ۷ و ۸ ماهگی به وزن ۸۵ کیلو گرم میرسانند که برای کشتار مناسب هستند ولی باید توجه داشت که در این سن ،پر و پوست  کامل نشده و کیفیت مطلوب را نخواهند داشت.

بلوغ جنسی:این نوع بلوغ در جنس نر و ماده متفاوت می باشد ،جنس ماده حدودا در ۲ سالگی به بلوغ جتسی می رسد که قادر است تخم تولید کند .
معمولا در سال اول تعداد محدودی تخم می گذارد ولی از سال بعد به تولید ان افزوده می شود به طوریکه در شترمرغ های ماده خوب وبا کیفیت تا ۱۲۰ عدد تخم در سال هم گزارش شده است.
ولی جنس نر معمولا دیرتر به بلوغ جنسی می رسد پس در هنگام خرید حتما به یاد داشته باشید شترمرغ نر سنی بیشتر از سه سال داشته باشد.

قیمت شترمرغ مولد

قیمت هایی که برای انواع شترمرغ مولد نر و ماده در نظر گرفته شده است بهتر است بدانید که بسیار بالا تر می باشد. به این علت هم همه افراد نمی توانند به خوبی خرید شترمرغ مولد نر و ماده را انجام دهند.
باید بدانید که یکی از مهم ترین مواردی که در این زمینه موجود می باشد این است که این شرکت معرفی شده در بخش های بالا تر قیمت هایی که برای انواع مختلف شترمرغ ها در نظر گرفته است بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد. چرا که یکی از مهم ترین اهدافی که این شرکت دارد رضایت همه مشتری ها می باشد.

به این علت هم قیمت های آن ها را ارزان تر در نظر گرفته است تا افراد بتوانند به راحتی خرید های خود را انجام دهند.

قیمت شترمرغ مولد

خرید مطمئن و مستقیم شترمرغ مولد

آیا می دانید که یکی از مهم ترین روش های خریداری کردن شترمرغ مولد نر و ماده از این شرکت چه روشی می باشد؟
باید بدانید که از جمله مهم ترین روش های خریداری کردن شترمرغ مولد نر و ماده شماره تماس هایی می باشند که در سایت شرکت موجود می باشند.
در این صورت است که می توانید خرید های خود را به راحتی انجام دهید. هم چنین علاوه بر این شماره تماس ها انواع آدرس ایمیل ها در سایت این شرکت هم موجود می باشد که از این طریق هم می توانید خرید های خود را انجام دهید.

اگر می خواهید که این نوع از شترمرغ ها را از این شرکت خریداری کنید می توانید در هر ساعتی با مشاورین فعال در این شرکت ارتباط خود را برقرار کنتید و سفارش های خود را به راحتی بدهید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شترمرغ مولد اصلاح شده

اکثر پرورش دهندگان شترمرغ سعی می کنند، از شترمرغ مولد اصلاح شده برای رونق کار خود استفاده کنند، این نوع شترمرغ دارای مزیت های زیادی نسبت به سایر شترمرغ های عادی

کانال تلگرام