فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ مولد / قیمت شترمرغ مولد در مشهد
قیمت شترمرغ مولد

قیمت شترمرغ مولد در مشهد

قیمت شترمرغ مولد در بازار عمده مشهد بر اساس توانایی شترمرغ بالغ در جفت گیری و تولید تخم شترمرغ نطفه دار سنجیده می شود که ارزش آن را نشان می دهد.

فروش شترمرغ مولد نر براساس توانایی وقدرت باروری تخم  و شترمرغ ماده براساس تعدادتولید تخم در سال صورت می گیرد.یک شترمرغ مولد خوب وبا کیفیت در سال بیش از ۷۰  ۸۰ تخم نولید می کند
بهترین زمان برای خرید شترمرغ مولد فصل استراحت یا دوره نگهداری می باشد که جابجایی شترمرغ مشکلی ایجاد نمی کند.

آیا می دانید آب و هوای ایران و مشهد برای ایجاد مزرعه پرورش شترمرغ بسیار مساعد به نظر می آید؟

مزرعه پرورش شترمرغ مولد در مشهدقیمت شترمرغ مولد

به دنبال استقبال روز افزون مردم نسبت به خواص گوشت و روغن شترمرغ و افزایش تقاضا برای آن ،افراد زیادی به پرورش شترمرغ روی آورده اند.
مزارع شترمرغ بسیاری به صورت سنتی و صنعتی در اطراف مشهد راه اندازی شده است که باعث اشتغالزایی بسیاری هم شده اند.
برای ایجاد مزارع شترمرغ مولد باید شرایطی زیر فراهم شود:

 • زمین: داشتن زمین مناسب در مکان مناسب بسیار مهم و  با اهمیت می باشد باید هدف ازایجاد مزرعه مشخص شود تا بتوان نقشه متاسبی تهیه کرد ودر آن تمام مکانهای لازم جانمایی شود و فواصل لازم رعایت شود تا در آینده مشکلات بهداشتی ایجاد نشود.ساختمان وتاسیسات جوحه کشی ،         پن بندی مناسب مولد ها،مهد جوجه ،اتاق نگهداری جوجه ،پتهای جوجه یک ماهه تا کشتار ، انبار اذوقه از مهمترین مکانهایی است که به درستی و دقت زیاد بروی زمین اجرا شوند.
  پن بندی مولدها بسته به گروهبندی «ها دارد که ترکیب ۲ به ۱ ویا ۳ به۲ باشد متفاوت می باشد لازم بذکراست سیستم ۲ به ۱ یعنی ۲ ماده با یک نر بهترین حالت می باشد
  برای مثال استاندارد زمین مورد نیاز برای یک خانواده  ۳ تایی یک نر ودو شترمرغ ماده مسطیلی با اعاد ۳۰ متر در ۵۰ و یا ۱۰۰ متر باشد که البنه نصف و یک سوم این مقدار هم اسیب جدی به آنها وارد نمی کند.
  جوجه در ابتدا جای زیادنمی خواهن حدودا ۴ جوجه در ۱متر مربع وبارشد وبزرگتر شدن آنها باید فضای بیشتری دراختیار اتها قرار گیردبه طوریکه در انتهای دورههر جوجه ۱۵ مترمربع جا نیارذارند.
 • آب   :  مهمترین نیاز موجودات زنده می باشد، شترمرغ علاقه زیادی به خوردن آب در حین خوردن خوراک دارند بنابرای باید ظروف آب در فوافصل مناسب به صورت تمیز وبهداشتی در اختیار آنها قرار گیرد،اگر سختی آب آزمایش شود وسختی آن مشخص شود در امر پرورش وتولید بسیار حائز اهمیت می باشد.
  بهتر است دمای آب متناسب با فصل و آب وهوا در اختیار پرندگان قرار گیرد مثلا در تابستان آب خنک ودر زمستان آب گرم با دمای ۲۰ درجه باشد.
 • کارگر   :   تعداد کارگر دز یک مزرعه بسته به نوع پسیستم پرورشی که دارد  تعریف می شود یک مزرعه پرواربندی با توجه به تعداد پرتدگان نیاز به یک الی ۳ کارگر دارد ولی یک مزرعه پرورش شترمرغ توام که از نگهداری مولد گرفته تا جوجه کشی و پروار کردن جوجه ها تا زمان کشتار نیاز به کارگر بیشتری دارد که هرکدام باید وظیفه مربوط به خود را انجام دهند وجهت حفظ بهداشت حریم یکدیگر را حفظ نمایند .
  نظافت و حفظ بهداشت محیط ودستگاههای جوجه کشی ازمهمترین وظایف کارگر می باشد چرا که جلوگیری وپیشگیری از بیماری بسیار مهمتر وکم هزینه تر از درمان می باشد.
 • سرمایه و مسائل اقتصادی : بهتر است قبل از شروع به کار سرمایه مورد نیاز خود را مشخص کنید عاقلاه اینست بدون دریافت وام ویا فروش ملک با سرمایه موجود کار خودرا آغاز کنید واز امکانات وابزار ی که دارید نهایت استفاده را بکنید نیازی نیست مزرعه ای شیک ایجاد کنید وهمه سرمایه خودرا صرف ان کنید ولی در انتخاب دستگاه جوجه کشی خود نهایت دقت را داشته باشید که دستگاه جوجه کشی قلب مزرعه شماست که اگر خوب کارکند شمارا به سوددهی خوبی می رساند.

مراکز فرآوری گوشت شترمرغ در مناطق مشهد می توانند پس از کشتار، گوشت ها را آماده ی فروش عمده نمایند.
در این میان، وجود شترمرغ های مولد در مزرعه پرورش شترمرغ در مشهد برای بقای نسل آن ها الزامی است.
به همین دلیل است که قیمت شترمرغ مولد مورد توجه پرورش دهندگان شترمرغ در مزرعه مشهد قرار گرفته است.

قیمت شترمرغ مولد

قیمت شترمرغ مولددر سال ۹۸

قیمت شترمرغ مولد در سال ۹۸ رشد زیادی داشته است که دلیل آن افزایش تقاضا ،افزایش قیمت نهاده های دامی،افزایش قیمت جوجه شترمرغ به دلیل صادرات به کشورهای همسایه از مهمترین عوامل می باشد.

قیمت شترمرغ مولد به این بستگی دارد که در طول یک فصل  چه تعداد تخم می گذارد.

قیمت شترمرغ مولد

بهترین قیمت شترمرغ مولد زمانی اعلام خواهد شد که به پیک تولید خود رسیده باشد
مزارعی که تجربه پرورش شترمرغ مولد را دارند می توانند با کمترین هزینه و زمان این کار را انجام دهند.
در نتیجه، شترمرغ های مولد را از طریق سایت های اینترنتی توزیع کننده شترمرغ زنده با مناسب ترین قیمت استثنایی در معرض فروش و پخش عمده می گذارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شترمرغ مولد اصلاح شده

اکثر پرورش دهندگان شترمرغ سعی می کنند، از شترمرغ مولد اصلاح شده برای رونق کار خود استفاده کنند، این نوع شترمرغ دارای مزیت های زیادی نسبت به سایر شترمرغ های عادی

کانال تلگرام