فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / فروش دان شترمرغ پرواری آماده

فروش دان شترمرغ پرواری آماده

دان اماده شترمرغ پرواری

دان شترمرغ پرواری آماده راحت ترین روشی است که می توان با استفاده از آن، غذای روزانه شترمرغ ها را فراهم کرد، فروش این محصول در سایت ها انجام می شود.

غذای آغازین جوجه شترمرغ ها باید بهداشتی و سالم باشد زیرا در رشد آن ها تاثیر مستقیمی می گذارد.
برخی مراکز از دان شترمرغ پرواری آماده برای غذا دهی به شترمرغ ها و جوجه شترمرغ ها استفاده می کنند.
فروش این محصول به صورت عمده و با قیمت های مناسب انجام می شود و در حالت کلی عرضه آن ها از طریق سایت اینترنتی فعال در زمینه تامین نیاز مزرعه های پرورش شترمرغ های پرواری و گوشتی نیز بوده است.

کارخانه تولید کننده دان شترمرغ پرواری آماده می تواند مقوی ترین نوع غذا را برای شترمرغ ها تهیه کند.

دان شترمرغ پرواری آماده

جیره های نمونه جهت تهیه کردن دان شترمرغ در دسترس است که پرورش دهندگان شترمرغ پرواری می توانند از این برنامه ها و فرمول ها استفاده کنند.
دان شترمرغ پرواری به صورت آماده برای فروش تهیه شده است که موجب تحریک اشتهای شترمرغ می شود.
انواع دان شترمرغ آماده می تواند ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز بدن شترمرغ های پرواری را فراهم کند.
با استفاده از دان شترمرغ پرواری آماده می توان در کمترین زمان، بهترین تغذیه را برای شترمرغ ایجاد کرد.

دان شترمرغ پرواری آماده

ترکیبات دان آماده شترمرغ پرواری

فرمول غذای شترمرغ در طول دوره پرورش که حدودا ۶ تا  ۱۰ ماه طول می کشد دو تا سه بار تغییر می کند ودر هر مرحله با توجه به نیازهای جوجه فرمول نویسی می شود.
اگر شرایط مزرعه  مطلوب باشد و تمام شرایط بهداشتی رایت شود با یک فرمول غذایی خوب و بالانس شده  میتوان دوره پروار شترمرغ را در ۶ یا ۷ ماهگی به پایان ساند و جوجه های شترمرغ را با وزن بالای ۸۰ کیلوگرم روانه کشتارگاه کرد.
میزان مصرف خواک شترمرغ برای رسیدن به وزن کشتار بسته به نوع خوراک و محیط وفضای پرورشی متفاوت بوده و بین ۲۶۰ تا ۳۰۰کیلو گرم می باشد.

با توجه به سن جوجه در طی دوره پروار سه مرحله دارد که عبارتند از:

مرحله اغازین یا استارتر: در مرحله اغازین که از زمان تولد تا سه ماهگی را شامل می شود شامل بالاترین مقدار پروتئین و انرژی می شود تا نیازهای جوجه را فرام کرده و بهترین رشد جوجه شترمرغ را به همراه داشته باشد وزن ایده آل برای جوجه یک ماهه ۳/۵ تا ۴ کیلو گرم می باشد که با استفاده از جیره های قوی و رعایت نکات بهداشتی جوجه هایی با وزن  ۶ کیلو گرم هم تولید شده است ودر این حالت جوجه های دوماهه تا ۱۷ کیلو گرم هم وزنگیری کرده اند.

مرحله رشد ۳ تاا ۶ ماهگی: نیازهای جوجه های شترمرغ در این دوره متفاوت بوده و جیره غذایی آنهاباید بسته به سن ومحیط  و قضای پرورشی نوشته شود تا بهترین نتیجه عاید شود.

دوره پایانی:مرحله پایانی از ۶ ماهگی شروع وتا زمان کشتار ادامه دارد وبه دئلیل کم شدن مقدار پروتئین جیره که منبع اصلی آن سویا می باشدقیمت تمام شده جیره کاهش می یابد.

کنسانتره شترمرغ پرواری

کنسانتره 5 درصد شترمرغ پرواری

به گونه ای فرموله شده که تمام نیازها به اسید آمینه های ضروری ،پروتئین ها مخصوصا پروتئین های محلول در چربی و عناصر ومواد معدنی کمیاب را تامین میکند و در روند رشد جوجه ها تاثیر چشمگیری دارند
این محصول در پاکتهای سه لایه کامپوزیت ۲۵ کیلویی بسته بندی می شوند.برخی ازبرندها همچون کنسانتره ۵ درصد شترمرغ که توسط شرکت بهین پرور تهیه می شود مکمل ویتامینه از مکمل معدنی جدا از هم بسته بندی می شود ولی برن اموفید تمام مکملها ویتامینه و معدنی  بارعایت اصول در یک پاکت بسته بندی می شوند.

استفاده از کنسانتره های ۵ درصد ویتامینه و معدنی کار را برای تهیه خوراک دام اسوده و راحت کرده است کنسانتره های ۵ درصد برای تهیه خوراک شترمرغ با برندهای مختلفی مثل کنسانتره ۵ درصد ویتامینه بهین پرور که برای دوره اغارین از ۰ تا ۴ ماهگی و برای دوران رشد از ۴ ماهگی تا زمان کشتار مورد اسنفاده قرار می گیرند در بازار موجود می باشد همچنین کنسانتره ۵ درصد آموفید که  با ستفاده از بهترین ریز مغذی ها از برندهای خارجی تولید شده است که با قیمتی مناسب به بازار عرضه شده است

 

قیمت فروش دان شترمرغ

قیمت غذای شترمرغ بسته به ترکیب ونوع ومقدار مواد تشکیل دهنده متغییر می باشد .در حال حاضر هرکیلوخوراک شترمرغ اماده قیمتی بین ۳۲۰۰تا ۴هزار تومان دارد .

با افزودن تکه های دانه های گیاهی و غلات به دان شترمرغ می توان ارزش غذایی آن را بالاتر برد.
خرید و فروش عمده انواع دان شترمرغ آماده به قیمت مناسب برای شترمرغ های پرواری صورت گرفته است.
دان شترمرغ پرواری آماده در بسته بندی های متنوع عرضه می شود که هر کدام ارزش غذایی خاصی دارند.
ارزش تجاری دان شترمرغ را با قیمت فروش آن می سنجند و بر این مبنا می توانند مشخص کنند که آیا کدام نوع دان آماده برای شترمرغ های پرواری مناسب تر است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده روغن شترمرغ خالص

روغن شترمرغ خالص از خواص بی شماری برخوردار می باشد که از  روغن های مناسب برای درمان درد مفاصل است که کاربرد فراوانی هم دارد و به خوبی در سراسر دنیا شناخته

کانال تلگرام