فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ / سفارش عمده شترمرغ مولد یزد

سفارش عمده شترمرغ مولد یزد

پرورش شترمرغ را می توان به عنوان یک کسب و کار پولساز معرفی نمود؛ البته به شرطی که افراد تا حدودی با این پرنده و گونه های مختلف آن آشنا باشند؛ مهم ترین کاری که هر پرورش دهنده ای باید انجام دهد؛ انتخاب شترمرغ مولد (همان تخم گذار) مناسب است؛ در حال حاضر امکان سفارش عمده شترمرغ مولد یزد با کیفیت مطلوب فراهم شده است؛ شایان ذکر است که برخی اشخاص صرفاً به پرورش مولدها و فروش تخم آنها می پردازند.

سفارش عمده شترمرغ مولد یزد

کیفیت انواع شترمرغ مولد یزد

کیفیت انواع شترمرغ مولد یزد شترمرغ از جمله پرندگانی است که گوشت آن مصرف خوراکی دارد؛ نکته جالب توجه این است که گوشت این پرنده، همانند گوشت قرمز بوده؛ اما بسیاری از مضرات آن را نداشته و موجب بالا رفتن کلسترول خون نمی گردد؛ این یکی از مهم ترین دلایل رونق کسب و کارهای مرتبط با شترمرغ در سال های اخیر بوده است.
علاوه بر گوشت، تخم شترمرغ نیز ویژگی ها و خواص منحصر به فردی دارد و نباید از مصرف آن غافل شد.

شترمرغ ها را می توان به دو دسته گوشتی و تخم گذار تقسیم نمود؛ نمونه های تخم گذار این پرنده با پسوند مولد خوانده می شوند؛ البته انواع شترمرغ مولد نیز از لحاظ گونه ای با هم فرق دارند.

طبیعتاً جهت بررسی کیفیت شترمرغ مولد یزد نیز باید بیش از هر چیز به گونه و محل پرورش آن توجه کرد؛ شایان ذکر است که گروهی از فعالان حوزه شترمرغ به پرورش ارقام مولد این پرنده و عرضه تخم آنها می پردازند؛ اما برخی اشخاص کلیه مراحل کار، یعنی پرورش مولد، جوجه کشی و پروار کردن جوجه ها را انجام می دهند.
واضح است که هر دو گروه به شترمرغ های مولد باکیفیت نیاز دارند.
ناگفته نماند که استان یزد از جمله قطب های مهم خرید و فروش شترمرغ مولد مرغوب به شمار می رود.

قیمت تولیدی شترمرغ مولد یزد

قیمت تولیدی شترمرغ مولد یزد قیمت شترمرغ مولد یزد بر اساس عوامل مختلفی تعیین می گردد که مهم ترین آنها گونه شترمرغ و میزان تخم گذاری آن می باشد؛ همچنین سن شترمرغ مولد و محل پرورش آن نیز بسیار مهم است.

علاوه بر آنچه بیان شد؛ نحوه خرید و فروش شترمرغ مولد یزد به نوبه خود بر قیمت آن تاثیر می گذارد؛ به عنوان مثال قیمت تولیدی این پرنده با قیمت بازاری آن متفاوت می باشد.

لازم به ذکر است که تولید شترمرغ مولد یزد با رعایت استانداردهای لازم و توجه به نیازهای این حیوان صورت می گیرد.
تغذیه مناسب و فراهم آوردن محیطی آرام، مهم ترین کارهایی هستند که هر پرورش دهنده ای باید انجام دهد؛ تا شترمرغ هایی سالم و مطلوب عرضه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده چرم شترمرغ اصل

چرم شتر مرغ یکی از محصولات است که از پرورش شتر مرغ حاصل می شود. چرم شتر مرغ یکی از زیبا ترین و گران بها ترین چرم ها در جهان محسوب می شود که کاربرد های زیادی دار

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام