فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ مولد / سایت فروش عمده شترمرغ مولد
فروش عمده شترمرغ مولد

سایت فروش عمده شترمرغ مولد

سایت فروش عمده شترمرغ مولد اقدام به توزیع شتر مرغ مولد به صورت غیر حضوری که هدف آن تامین واحد های پرواربندی می باشد می کند.

فروش عمده شترمرغ مولد

تشخیص شترمرغ مولد

از حیوانات مهمی که در صنعت پرورش دام و طیور بسیار حائز اهمیت است و گوشت و پوست آن یکی از منابع ارزی پر ارزش برای کشورها می باشد شترمرغ می باشد.
جیره غذایی مناسب و کامل بر روی رشد و عملکرد مطلوب شترمرغ تاثیر بسزایی دارد.بسیازی از تولیدکنندگان و پرورش دهندگان گمان می کنند جیره غذایی سایر پرندگان برای شترمرغ مناسب است.
نیازهای ویتامینی و مواد معدنی برای شترمرغ بسیار خاص بود و جیره آن با بقیه دام ها متفاوت است.بنابراین پرورش دهندگان باید دانش کافی در مورد تهیه مواد مغذی برای رشد این حیوان داشته باشند.
همیشه پرنده ماده زودتر به بلوغ می رسد، پس پرنده نر باید حداقل  شش ماه بزرگتر باشد.
سن پرنده های مولد در ماده بیشتر از سه سال و سن پرنده های نر بالای چهار سال مناسب هستند.تخم گذاری یک روز در میان و تخم گذاشتن در حدود ۸۰ تا ۱۱۰ در طول یک سال را نشانه یک مولد ماده خوب می دانند.جفت گیری دوبار در روز به شکلی که هشتاد درصد تخم ها نطفه دار باشد نشانه یک مولد نر خوب می دانند.

شرایط و نیازهای اولیه پرورش شترمرغمولد:

  • پن های استاندارد
  • سیستم جوجه کشی مناسب
  • مهد جوجه
  • سالنهای متعددتگهداری جوجه در ستین مختلف
  • دانخوری
  • آبخوری
  • سایبان

فروش عمده شترمرغ مولد

فروش عمده شترمرغ مولد

شرکت های زیادی به پرورش شترمرغ های مولد که هدف آن تولید جوجه شترمرغ جهت تامین واحدهای پروار بندی شترمرغ می باشند می پردازند.
این شرکت ها با بازاریابی وتبلیغ در سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی تمام تلاش خودرا برای فروش بیشتر این پرنده مولد می کنند.
در خرید بصورت عمده می توان تخفیف زیادی گرفت و این برای مشتری از نظر هزینه مقرون به صرفه است.برای دریافت قیمت عمده شترمرغ مولد می توانید به مراکز فروش این پرنده مراجعه نمایید.

فروش عمده شترمرغ مولد

سایت فروش عمده شترمرغ مولد

با پیشرفت تکنولوژی فروش به صورت اینترنتی رونق زیادی پیدا کرده است.خرید از سایت های فروش عمده می تواند با قیمت نازلتری صورت گیرد زیرا در این نوع خرید واسطه وجود ندارد.
یکی از مزایای خرید اینترنتی این است که وقت بسیار کمتری برای خرید صرف می شود.
مشتری های شترمرغ مولد می توانند با مدیران فروش سایت برای دریافت عمده این محصول ارتباط برقرار کنند و سفارش خود را ثبت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شترمرغ مولدبا کیفیت

قیمت شترمرغ مولد قیمت شترمرغ مولد براساس تعداد تخمی که در سال میگذارد و میزان …

کانال تلگرام