فروش شترمرغ
خانه / دستگاه جوجه کشی / راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغ

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغ

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی

خرید دستگاه جوجه کشی

در خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغ به موارد مهمی باید دقت کرد که هر کدام از آن‌ها بسیار پراهمیت بوده و نباید از توجه به آنن غافل شد.
امروزه برندهای مختلفی در این زمینه  ساخت انواع دستگاه جوجه کشی مشغول به فعالیت هستند و همین موضوع پرورش‌دهندگان را با چالش  انتخاب دستگاه بهتر و با کیفیت تر روبه‌رو می‌کند..
به همین علت در ادامه شما را با مهم‌ترین این نکات آشنا خواهیم کرد که می‌توانند منجر به خرید موفقیت‌آمیز و همچنین دور شدن از کاهش جوجه آوری شوند. پس انتهای مطلب را از دست ندهید تا با مهم‌ترین دستورالعمل‌ها آشنا شوید.

نکات قابل توجه در انتخاب ماشین جوجه کشی

  • سنسور؛ یکی از مهم‌ترین نکات خرید دستگاه جوجه کشی

دو عامل مهم در باروری جوجه‌ها دما و رطوبت است. بتابراین دفت بالای سنسور دما و رطوبت باغث افزایش راندمان دستگاه جوجه کشی می شود
به همین علت در هنگام خرید باید به نوع و مدل سنسور دقت کنید. هر گونه بی‌توجهی به این موضوع می‌تواند راندمان کار را کاهش دهد.

  •  بدنه دستگاه  بعضی شرکتها  جنسی را برای بدنه دستگاه خود معرفی کرده اند بنام PVC که از بهترین عایق دما و رظوبت است و به قارچ و باکتری آلوده نمی شود .
    اگر چنین است چرا بدنه یخچالهای گوشت قصابی  و شیرسردکن ها  از PVCساخته نمی شود و همگی از استیل هستند .
    برند مشهد برق بدنه دستگاه های خود را داخل تمام استیل و بخش بیرونی را گالوانیزه با رنگ کوره ای می سازد و جهت عایق کردن بین این دولایه از یونیلیت استفاده می شود و با پرس کردن سه لایه هیچ فضای خالی باقی نمی ماند که محل رشد قارچ و باکتری باشد.
  • فن : یکی دیگر از عوامل موثر در جوجه کشی، گردش هوای مناسب در داخل دستگاه می باشد که توسط فن ها ایجاد می شود بنابراین نوع فن های بکار رفته در دستگاه بسیار مهم است

بهترین برندهای دستگاه جوجه گشی

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی

انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی بسیار مهم است تا جایی که از دستگاه جوجه کشی شترمرغ به عنوان قلب  مزرعه یاد می شود بنابراین اگر قلب مزرعه منظم و دقیق کار کند  نتیجه مطلوبتری بدست خواهد آمد.
در حال حاضر شرکتهای زیادی  دستگاه جوجه کشی تولید می کنند اماسئوال اینجاست ایا می شود به همه انها اعتماد کرد ؟
مسلما خیر ، مخصوصا خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغ باید از شرکت های معتبر انجام شود

به عنوان یکی از برترین راهنمایی‌ها و نکات خرید دستگاه جوجه کشی، باید بگوییم که برندهای مختلف را شناسایی کنید و مشخصات محصولات آن‌ها را به صورت کامل بررسی کنید. اگر بخواهیم برندهای برتر و فعال را در این زمینه معرفی کنیم می‌توانیم به گزینه‌هایی زیر اشاره کنیم:

  • دستگاه جوجه کشی نیک هنگام
  • دستگاه جوجه کشی پرگال
  • دستگاه جوجه کشی مشهد برق
قابل توجه افرادی که دستگاه جوجه کشی باظرفیت پایین می خواهند توصیه ما دستگاه های جوجه کشی مشهد برق می باشد که از ظرفیت ۱۲ تایی شروع میشود و به نسبت ۱۲ تایی تا ظرفیت ۱۲۰ تخم شترمرغ  قابل افزایش می باشد.

سخن آخر

در این مطلب شما را با مهم ‌ترین نکات خرید دستگاه جوجه کشی آشنا کردیم. اگر می‌خواهید روند جوجه‌کشی باکیفیت و به صورت طبیعی جلو برود، از این نکات غافل نشوید و توجه به آن‌ها را در اولویت قرار دهید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغ مشهد برق

 دستگاه جوجه کشی شترمرغ مشهد برق دستگاه جوجه کشی مشهد برق در ظرفیبت های مختلف …

کانال تلگرام