فروش شترمرغ
خانه / جوجه شترمرغ / خرید ارزان جوجه شترمرغ مشهد

خرید ارزان جوجه شترمرغ مشهد

شتر مرغ جزء پرندگان است بومی آفریقا می باشد. شتر مرغ رتبه اول بزرگترین پرنده و بزرگترین تخم را از آن خود کرده است. شتر مرغ به خاطر تحمل زیاد در برابر کم آبی و هوای نامناسب مانند شتر، شکل و ظاهر و نوع خوراک شبیه پرنده به شتر مرغ شهرت دارد.

مشهد یکی از شهر های پرورش شترمرغ می باشد و سالانه درآمد خوبی از این راه بدست می آورد. در ادامه به چگونگی خرید جوجه شترمرغ مشهد می پردازیم. 

خرید ارزان جوجه شترمرغ مشهد

مشخصات بهترین جوجه شترمرغ مشهد

مشخصات بهترین جوجه شترمرغ مشهد مشخصات شترمرغ، دارای دم سفید،  پر بال و سینه سیاه،چشمان ریز و نافذ، این پرنده سالانه ۶۰ تخم می گذارد شترمرغ  دو و نیم متر قد دارد. شترمرغ ۶۰ کیلو وزن دارد و ۱۵ دقیقه یک نفس می تواند پرش و فرار کند و این نشان می دهد شترمرغ قلب سالم و قوی تری نسبت به دیگر حیوانات دارد.

انواع شترمرغ عبارتند از: شتر مرغ سومالی، استرالیایی، عربی، ایرانی. ولی شترمرغ اصالتاً آفریقای جنوبی است و در آنجا به شکل انبوهی تولید و به فروش می رسد. ویژگی های یک شترمرغ بالغ از قبیل:

  • دارای سالم ترین گوشت می باشد
  • تولید چرم قوی و نازک تر وسعت چرم از گاو بیشتر است
  • گوشت شترمرغ پنج برابر بیشتر از گوشت گاو می باشد
  • پر این پرنده بسیار مرغوب و برای صنعت مناسب است
  • بعضی از اندامهای این پرنده نیز در کار پزشکی مورد استفاده قرار می می گیرد.  

مدت زیادی نیست که عده ای به پرورش جوجه شترمرغ پرداخته اند متوسط استفاده از گوشت و پوست شتر مرغ بین ۱۰تا ۱۲ساله می باشد. خاصیت گوشت شتر مرغ بسیار زیاد می باشد جایی گوشت شتر مرغ از ماهی نیز کمتر است. از فواید تخم شتر مرغ می توان به میزان کلسیم، آهن، فسفر، اسید فولیک اشاره کرد که برای خانم های باردار و کودکان در حال رشد یک غذای اصلی به شمار می رود. روی داخل تخم دو برابر گوشت شتر مرغ است. 

تولید کنندگان جوجه شترمرغ مشهد

تولید کنندگان جوجه شترمرغ مشهد تولید شترمرغ و جوجه شترمرغ کاری پر زحمت ولی پرسود را دنبال می کنند. عده ای از تولید کنندگان فقط تخم مرغ را از مرحله نطفه گذاری به فروش می رسانند، عده ای جوجه شتر مرغ یک روزه را به فروش می رساند و عده ای کلا کار تولیدی از جوجه تا بالغی را نگهداری می کنند.

برای این منظور تجهیزات زیادی لازم می باشد مهمترین ان داشتن زمین با وسعت زیاد می باشد.مشهد آب و هوایی گرم و خشک را دارد و مناسب برای شتر مرغ است با تولید و فروش شتر مرغ چرخه از تولید به مصرف را راه اندازی کردید.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش عمده جوجه شترمرغ ماده

پرورش جوجه شترمرغ ماده یکی از کار های تجاری پر سود است. همانطور که سود آور است زیان آور نیز هست.پرورش شترمرغ انواع مختلفی دارد پرورش مولد ها:برخی از مزرعه داران

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام