فروش شترمرغ
خانه / خوراک شترمرغ / بازار خرید مکمل های ویتامینه و معدنی در ایران
بازار خرید مکمل های ویتامینه

بازار خرید مکمل های ویتامینه و معدنی در ایران

بازار خرید مکل های ویتامینه در بین پرورش دهندگان شترمرغ ایرانی بسیار پررونق بوده و از این طریق به بهبود کیفیت غذای شتر مرغ کمک می کنند، برای اطلاع از قیمت بازار خرید مکمل های ویتامینه و معدنی در ایران به سایت فروش مراجعه نمایید.
شتر مرغ پرنده ای عظیم الجثه بوده که فاقد توانایی پرواز است و پرورش آن امروزه گسترش زیادی یافته و جز حیوانات به صرفه می باشد.
این حیوان بزرگترین تخم ها را دارد و به سرعت به سن تولیدمثل می رسد و سرعت رشد بالایی دارد که در ادامه به شرح این مباحث و اصول ضروری پرورش شتر مرغ می پردازیم.

بازار خرید مکمل های ویتامینه

نکات پرورش شتر مرغ

شتر مرغ حیوان بومی آفریقا بوده اما به دلیل مزیت های گوناگونی که دارد پرورش آن در سایر کشور ها نیز رواج یافته و از آن سود می برند.
می توان از پوست این حیوان برای تهیه چرم و از گوشت قرمز و پرخاصیت آن برای خوراک استفاده نمود همچنین روغنی که از این حیوان تهیه می شود برای درمان بیماری های مختلفی کاربرد دارد.
پرورش این حیوان در مناطقی که آب وهوای گرم و خشک دارند با موفقیت بیشتری مواجه است و ایران از این نظر کشوری مناسب می باشد.

مهم ترین امور برای پرداختن به پرورش شتر مرغ

  • داشتن مزرعه ای مناسب و بزرگ
  • تغذیه شتر مرغ
  • تولید مثل و جوجه کشی
  • بهداشت و درمان
  • آشنایی با نیازهای این حیوان

هر فردی که قصد پرورش این حیوان را دارد باید نکات بالا را در نظر گرفته و به آن ها بپردازد زیرا برای زنده ماندن این حیوان ضروری می باشد.

بازار خرید مکمل های ویتامینه

خوراک و تغذیه شتر مرغ

بخش مهمی از زندگی هر حیوانی را تغذیه تشکیل می دهد که تغذیه آن تاثیر مستقیمی در رشد و تولید مثل حیوان دارد.
شتر مرغ که پرنده ای بسیار بزرگ می باشد نیاز غذایی بالایی داشته و باید به خوبی به آن رسیدگی شود تا بتواند عملکرد مورد انتظار را داشته باشد.
بخش اعظم خوراک این حیوان را یونجه سبز و تازه و همچنین ذرت تشکیل می دهد و در هر سنی که باشد، نیاز تغذیه ای متفاوتی دارد و با سنین قبلی خود متفاوت است.
در یک الی دوروز اول نیازی به خوراک ندارد، پس از این مدت باید مطابق جیره بندی خاص و کاملی به آن غذا داد که باید منابع زیر را شامل شود

  • علوفه مانند یونجه
  • غلات مانند ذرت
  • پروتیئین
  • ویتامین و مواد معدنی
  • اسیدآمینه و مخمر

در کنار این مواد ضروری، برای اینکه شاهد عملکرد بهتر و رشد بیشتر و همچنین تولید مثل کارآمد آن باشیم به غذای آن ها مکمل های مختلف می افزایند.

بازار خرید مکمل های ویتامینه

بازار خرید مکمل های ویتامینه

مدیریت تغذیه و خوراک شتر مرغ باعث پرورش موفقیت آمیز شتر مرغ شده و توانایی پرنده را به طور چشمگیری افزایش میدهد.
تغذیه صحیح بسیار حیاتی بوده و باید شامل تمام منابع مورد نیاز این حیوان باشد تا بتواند در کنار رشد کافی به خوبی تولید مثل کند.
بازار خرید مکمل های ویتامینه در ایران بسیار پررونق بوده و پرورش دهندگان برای بالابردن کیفیت تغذیه شتر مرغ از آن ها استفاده می کنند.
بهتر است برای خرید این محصولات به مراکز معتبر یا سایت های اینترنتی شناخته شده مراجعه کنید و برای اطلاعات بیشتر و خریدی آسان با همکاران ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خوراک شترمرغ

مرکز فروش عمده خوراک شترمرغ

باید بدانید که مرکز فروش عمده خوراک شترمرغ که در این زمینه فعالیت می کند …

کانال تلگرام